پرسش و پاسخ     سایتهای مرتبط     نقشه سایت     آمار بازدیدکنندگان  
  
 راه های ارتباطی با حراست صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی 

گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با جایگاه حراست

"حراست باید با مردم مرتبط باشد،اطلاعات مردمی برای شما ناگزیر است ،شما با همه سرویس های اطلاعاتی دنیا که بعضی شان تجهیزات و ابزار خیلی پیشرفته دارند فرق دارید،رابطه خودرا با مردم محکم کنید ، کاری کنید که مردم با شما قربه الی الله همکاری کنند.

مهمترین وظیفه مسئولان خدمت به مردم است زیرا فلسفه وجودی حکومت در اسلام ، انجام امور مردم و خدمت رسانی به مردم است.

عشق ورزی و محبت واقعی به مردم و رفتار همراه با لطف و محبت با آنان از وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی است و مسئولان در برخورد با لغزش های احتمالی مردم باید همواره با عفو و گذشت برخورد نمایند.

چشم پوشی از خطا های قابل اغماض مردم را متفاوت از برخورد با قانون شکنان و گروههای خاص مقدم است و اغماض از خطاها و سودجویی های این گروهها و باند ها ظلم و بی عدالتی است"

حراست بعنوان یک نیروی نظارتی همیشه سعی بر این دارد تا با جمع آوری اخبار و اطلاعات و مستند سازی آنها نسبت به جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی در دستگاههای دولتی اقدام نموده و درصورت بروز تخلف نیز با آن برخورد لازم را نماید.

با این نگاه که حراست همیشه و همه جا در کنار آسیب دیدگان ناشی از فساد احتمالی اداری بوده و درجهت استیفای حقوق ایشان تلاش نموده است .

از طرفی حفظ و صیانت از بیت المال که بعنوان حقی از حقوق مردم بر عهده این امور گذاشته شده است ،وظیفه ای خطیر برای این نهاد برخاسته از دل انقلاب ایجاد نموده است.

حراست ها به دلایل ذکر شده و بسیاری دلایل دیگر که در این مقال نمی گنجد،وظیفه خود می داند تا با ایجاد ارتباط با مردم و مراجعین نسبت به آگاهی درخصوص نقاط آسیب پذیر مجموعه اقدام نموده و درجهت رفع آن بکوشد.

با این نگاه مدیریت حراست صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی آماده دریافت اخبار،اطلاعات و پیشنهادات مراجعین جهت اصلاح امور جاری مربوط به رفع موانع دخیل در امر تولید و تسهیل امور مربوطه به ارباب رجوع می باشد/.

تلفن:
23591102
ایمیل:
herasat@iranmico.com

اطلاعات تماس با حراست کل کشور:

پیامک:20002013

تلفن:2013
مقاله پدافندمقاله پدافند


 

نسخه چاپی ارسال به دوستان